کسب درآمد

اگر خوب به آشنایان و اطرافیانمان نگاه کنیم، معمولا میتوانیم افرادی را پیدا کنیم که برای گسترش ارتباطات و یا گسترش بازار هدف خود به دنبال خدمات با کیفیت هستند (طراحی سایت/ نرم افزار اختصاصی و…). چنانچه شما هم در اطراف خود کسی را می‌شناسید که به یکی از خدمات ما نیازمند است، میتوانید با معرفی «طراح مرکزی» برای خود کسب درآمد کنید. کسب درآمد از این روش بسیار ساده است:

  • از طریق بخش تماس با ما، در مورد نیازمندی های فرد متقاضی (شخصی که به دنبال طراحی سایت یا خدمات ما است) مانند شغل و حوزه‌ی فعالیت وی توضیحاتی را برای ما ارسال نمایید.
  • همکاران ما با شما تماس می‌گیرند تا جزییات بیشتری در مورد خدماتی که «طراح مرکزی» می‌تواند به فرد متقاضی ارائه دهد، به شما اعلام کنند.
  • شما با فرد متقاضی صحبت می‌کنید و «طراح مرکزی» و خدمات آن را به او معرفی می‌کنید و او را تشویق می‌کنید تا با ما تماس بگیرد.
  • فرد متقاضی با «طراح مرکزی» تماس می‌گیرد و مشاوران ما با نیازسنجی حرفه‌ای، خدمات قابل ارائه و مزیت‌های خدمات «طراح مرکزی» را به فرد متقاضی معرفی می‌کنند.
  • قرارداد طراحی سایت یا خدمات بسته می‌شود و حق بازاریابی شما به شماره حسابی که معرفی کرده‌اید واریز خواهد شد.

چه تضمینی برای پرداخت حق بازاریابی وجود دارد؟

جواب اول: خیلی ساده است، تصور کنید که ما صاحب یک کسب و کار هستیم و محصولی داریم که برای ما ۱,۰۰۰ تومان هزینه داشته است و قصد داریم آن را ۱,۵۰۰ تومان به فروش برسانیم. پس می‌توانیم ۵۰۰ تومان سود کنیم.

اگر فقط خودمان به تبلیغ و فروش محصول بپردازیم حداکثر موفق خواهیم شد که به ۱۰۰ نفر این محصول را بفروشیم و ۵۰,۰۰۰ تومان سود به دست آوریم، اما اگر به همه این شانس را بدهیم تا برای ما بازاریابی کنند و ۲۰,۰۰۰ تومان از سودمان را با ایشان قسمت کنیم، می‌توانیم به ۱۰۰۰ نفر محصول خود را بفروشیم، به این ترتیب اگرچه ما ۲۰۰,۰۰۰ تومان از سودمان را با دیگران سهیم شده ایم اما سقف سودمان ۶ برابر شده و به ۳۰۰,۰۰۰ تومان رسیده است.

جواب دوم: این یک رابطه‌ی برد – برد است که در آن هم ما سود خود را افزایش داده‌ایم و هم شما از طریق کسب و کار ما سود کرده‌اید. بنابراین به سادگی مشخص است که سود ما در پرداخت سود شما و جذب مشتریان بیشتر از طریق شما است.

حق بازاریابی این روش چه مقدار است؟

با توجه به این که خدمات «طراح مرکزی» طیف قیمتی گسترده‌ای دارند، این سوال یک پاسخ ثابت ندارد و وابسته به نوع پروژه است. چنانچه فرم همکاری را تکمیل نمایید همکاران ما در تماس با شما مبلغ تقریبی حق بازاریابی شما را اعلام خواهند کرد.

از کجا بدانم که «طراح مرکزی» می‌تواند خدمات موردنیاز فردی که می‌شناسم را ارائه کند؟

خدمات طراح مرکزی در سایت درج شده است؛ همچنین برای اطمینان و مشاوره رایگان نیز میتوانید با ما تماس گرفته، یا از طریق همان فرم تماس با ما، مورد را اعلام فرمایید تا با شما تماس بگیریم.

در صورتی که فرد متقاضی با شما قرارداد ببندد، آیا نام من به عنوان همکار «طراح مرکزی» اعلام خواهد شد؟

این مورد بستگی به تمایل شما دارد؛ چنانچه بخواهید، طراح مرکزی می‌تواند شما را به عنوان همکار خود در بخش بازاریابی و همچنین در سایت خود معرفی کند.

چه زمانی سهم بازاریابی من واریز می‌شود؟

پس از دریافت هزینه‌ی پروژه، نهایتا طی ۷۲ ساعت کاری، سهم بازاریابی شما واریز خواهد شد.

آیا برای همکاری با شما باید در بانک خاصی حساب داشته باشم؟

خیر، کافی است شماره‌ی ۱۶ رقمی کارت بانکی (عضو شبکه شتاب) را در اختیار ما قرار دهید تا سهم بازاریابی شما به آن کارت واریز شود.

نکته: در برخی موارد نیاز به اعلام شماره شبا می‌باشد که این مورد به شما اعلام میشود.

جواب سوالتان را پیدا نکردید؟

از طریق راه‌های ارتباطی اعلام شده با ما ارتباط برقرار کرده و سوال خود را بپرسید.