مینی سایت

شاید برای برخی افراد راه اندازی سایت هزینه‌بر باشد و توجیه اقتصادی نداشته باشد؛ از آنجایی که حتی ممکن است از تمامی امکانات یک سایت استفاده نکنند، تیم طراح مرکزی طرحی به نام «مینی سایت» آماده نموده که نسخه بسیار سبک و کم حجم یک سایت است و تمامی امکانات بیسیک سایت‌ها را داراست.

در واقع مینی سایت تمامی امکانات پایه‌ای یک سایت را دارا می‌باشد. تنها امکانات پیشرفته و حرفه‌ای حذف شده و یک نسخه بسیار سبک و چابک سایت جهت استفاده می‌باشد.

طبق قانون کسب و کارهای خُرد بایستی اینماد دریافت نمایند، و این امر تنها با داشتن وبسایت امکان پذیر است. از آنجایی که سایت هزینه یالایی دارد و بسیاری از کسب و کارها تمایلی به داشتن سایت ندارند، میتوان از مینی سایت برای این مورد استفاده نمود، تا هم هزینه بسیار پایین باشد و همچنین با دریافت اینماد امکان فعالیت قانونی وجود داشته باشد.

مینی سایت برای کسب و کارهای مختلف که در کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و… فعالیت دارند یک سایت موچک با امکانات پایه‌ای ایجاد میکند و بدین ترتیب امکان دریافت اینماد از وزارت صمت (صنعت، معدت و تجارت) امکانپذیر میگردد.

 

با مشاهده، میتوان سایت و مینی سایت را تشخیص داد؟

خیر، سایت و مینی سایت از نظر ماهیت دقیقا مشابه هم هستند.

تفاوت سایت و مینی سایت چیست؟

هر دو یکی هستند. فقط در مینی سایت، یکسری امکانات اضافی (برای مدیران حرفه‌ای) حذف شده و سایت بسیار سبک شده است.

هزینه سایت و مینی سایت چقدر تفاوت دارد؟

این کاملا بستگی به سفارش شما دارد؛ اما برای اینکه مقایسه کنید لازم است بدانید هزینه راه اندازی سایت اصولا چند میلیون تومان است. ولی مینی سایت زیر این مبلغ (و در حد چندصد هزار تومان) می‌باشد.

در مینی سایت میتوانم مطلب منتشر کنم؟

بله، مینی سایت کلیه امکانات پایه‌ای یک سایت راداراست و شما میتوانید به راحتی مطالب خود را منتشر کنید.

 

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، میتوانید با طراح مرکزی تماس حاصل فرمایید