سئو کسب و کار شما

سئو چیست و ما چگونه سایت شما را برای آن آماده میکنیم؟

سئو (SEO) یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق، انجام میگیرد.

فاکتورهای زیادی در سئو سایت تأثیرگذارند، از کلمات بکار گرفته در محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر و همچنین طراحی سایت.

سئوی سایت فرآیندی است که به کمک آن، وب‌سایت شما در نتایج موتورهای جستجو، از جمله موتور جستجوی گوگل، جایگاه بالا و رتبه مناسبی به دست می‌آورد. ما با انجام خدمات سئو حرفه‌ای به بهینه سازی سایت شما، کمک می‌کنیم تا در صفحه اول نتایج جستجوهای مرتبط با کسب‌وکار خود قرار گرفته و مشتریان مرتبط را جذب کنید

گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب محتوای سایت برای موتورهای جستجو را سئو میگویند. مفهوم سئو فقط مربوط به موتورهای جستجو نیست بلکه مناسب سازی سایت برای بازدیدکنندگان نیز از فاکتورهای اصلی آن میباشد. بطوریکه در چند سال اخیر سیاست های گوگل با انتظارات بازدیدکنندگان از سایت ها همسو شده است.

اگر بخواهیم سئو را در کوتاه ترین و کامل ترین جمله تعریف کنیم، می توان گفت:

سئو یعنی یافتن ارزشمند ترین کلمات کلیدی، هدف گذاری کلمات کلیدی انتخابی در مناسب ترین صفحات و قرارگیری این صفحات در رتبه های تاپ گوگل.

 

سئوی محتوایی
سئوی مکانی
سئوی موبایل
سئوی لینکی

 

سوالات متداول شما در رابطه با سئوی سایت:

سایت های تازه کار چقدر طول میکشد جزو صفحات ابتدایی گوگل باشند؟

موارد SEO زیاد بر روی سایت های کهنه کار زوم نکرده و هر سایت تازه‌ای که موارد SEO را رعایت کند به راحتی به ابتدای لیست نتایج جستجوی گوگل میرسند. فقط کافیست که طراح مرکزی رو مدیر SEO سایت خود کنید.

نحوه فعالیت طراح مرکزی

به طور کلی در مرحله اول شما با مشاوران ما تماس میگیرید؛ و بعد از توافق طرفین، طراح مرکزی کار SEO را شروع خواهد کرد. فعالیت‌های مورد نظر هنگام هماهنگی با شما کامل توضیح داده میشود.

هزینه انجام پروژه SEO

هزینه کار کاملا توافقی میباشد و بستگی به اینکه شما هدفتون رو چقدر میبینید و میزان کاری که انجام میشود، کاملا متفاوت است.

مدت زمان انجام پروژه

زمان انجام پروژه‌های SEO بطور کلی معلوم نمیباشد، ولی اگر هدف‌گذاری‌ها تعیین شد، طراح مرکزی زمان تخمینی به شما میدهد.