طراحی وبسایت

زمانی داشتن یک وب سایت، به عنوان ویترین کسب‌وکارها در فضای اینترنت تعبیر می‌شد اما امروزه داشتن وب سایتی مناسب، به عنوان شناسنامه کسب‌وکارها به کار می‌رود و هویت سازمان را به مخاطبان بیرونی جامعه نشان می‌دهد. این در حالی است که وب سایت ضعیف، ضربه جبران ناپذیری را به کسب‌وکارها وارد می‌کند و به اعتبار برند سازمان خدشه وارد می‌کند. طراح مرکزی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز سایت شما را طراحی میکند. طراحی وب سایت یکی از اصلی ترین سرویس‌های طراح مرکزی است که تا به حال وب سایت های شخصی، تجاری، موسسات، فروشگاه ها و… را متناسب با استانداردهای روز دنیا طراحی کرده است.

طراح مرکزی چندین سال است که با افتخار به کار طراحی سایت می پردازد. ما به طراحی انواع سایت شخصی، شرکت ها، آموزشگاه ها، نهادها و کارخانجات تولیدی/صنعتی می پردازیم.

  • تمامی سایت های ما با رعایت استانداردهای کنسرسیوم بین المللی وب طراحی می شوند.
  • کلیه سایت ها رسپانسیو بوده و در تمامی دستگاههای قابل حمل مانند تلفن های همراه و تبلت ها قابل مشاهده میباشند.
  • محیط کاربری و کنترل پنل سایت ها کاملا فارسی بوده و به مدیر سایت آموزش داده میشود.

 

سازگاری با موتورهای جستجو

همه مثل شما دوست دارند دیده شوند! برای کسب و کارهایی که از وب سایت و ابزارهای آنلاین استفاده می کنند، کجا بهتر از موتورهای جستجو؟ اما مهم ترین نقش را ساختار سیستم مدیریت محتوا و طراحی سایت ایفا میکند، لذا میبایست جوری طراحی و پیاده سازی شده باشد که موتورهای جستجو مثل گوگل آن وبسایت را بیش از سایر وبسایت ها دوست داشته باشند. CMSهای مورد استفاده طراح مرکزی و همچنین طراحی سایت و المان های مورد استفاده دقیقا مورد علاقه گوگل و دوستان میباشد.

در صورت هرگونه سئوالی با کارشناسان «طراح مرکزی» تماس بگیرید. آماده شنیدن ایده های شما هستیم.